Felemás idénykezdet

A Debreceni Egyetem alakulatának fiatalabb korosztálya a három gólig jutó Győri Balázs vezérletével szerezte meg a három pontot.

A hétvégén U17-es és U20-as futsalosainknak is megkezdődött a bajnokság, tehetségeink Nyírbátorban vendégeskedtek. A fiatalabb korosztályunk kapta el jobban a rajtot, hiszen 5-3-as győzelmet aratott. A siker egyik fő letéteményese Győri Balázs volt, aki három góllal zárta az összecsapást.

Sajnos az U20-as gárdánknak nem jött össze a pontszerzés, pedig Komádi találatával a 3. percben megszerezte a vezetést, ám a szünetben 5-2 állt az eredményjelzőn. A második játékrészben még jobban kinyílt az olló, a 9-3-as végeredményt Mizsei Zalán állította be a 40. minutumban.

Országos U17-es bajnokság

Nyírbátori SC-DEAC 3-5 (2-2)

gólszerzők: Szakács (1., 12., 31.), ill. Tasi (1.), Vojth (17.), Győri (32., 34., 38.)

Országos U20-as bajnokság

Nyírbátori SC-DEAC 9-3 (5-2)

gólszerzők: Jóni (3.), Szucsányi (7., 30.), Mizsei (9., 40.), Hadházi (12.), Hoksz (13.), Petróczi (35.), Makai (37.), ill. Komádi (3.), Kovics (10.), Konyári (34.)