Nőnap az Apolló moziban
Március 8-án nőnap alkalmából a Magyar Menyegző 13:00-kor kezdődő előadása minden hölgynek ingyenes!
Ne vegyetek online jegyet, foglaljatok normál jegyként, és a pénztárban jegyátvételkor kérjétek az ingyenjegyet hölgyek!
Bónuszként hozzácsapjuk az akcióhoz a Beléd estem 13:00-kor előadását, és az Üvöltő szelek 15:00-kor kezdődő vetítését is!
Erre a három előadásra várjuk tehát ingyen a hölgyeket (akiket persze így már nagyobb gavallérként hívhatnak el az urak egy nőnapi mozizásra!)
Boldog nőnapot kívánunk minden hölgynek!
A pasik meg csak fizessenek lányok, nem igaz? És persze hajrá Béla! (bukunk ám rajtad, de szeretünk, és Törőcsik Franciska, a Magyar menyegző sztárja is ilyen boldog lesz, mint ezen az Apolló moziban készült képen, ha ezt megtudja)